Medewerker Local Financial Services in Rotterdam

Wat ga jij doen?

Als Financieel Medewerker ben je werkzaam binnen de Finance afdeling Local Financial Services en ben je verantwoordelijk voor het aansturen en deels uitvoeren van alle financiële transacties voor onze klanten en leveranciers. Denk hierbij o.a. aan het voorbereiden van facturatie aan onze klanten en het initiëren van klantcontract aanpassingen (Order to Cash proces), het initiëren van de verwerking van alle inkoopfacturen en het uitvoeren van aanpassingen op inkooporders (Purchase to Pay), het controleren/valideren van stamgegevens Masterdata en het vervolgens initiëren van creatie/wijzigen in ons stamdata (Masterdata Management) en het initiëren van boekingen in ons grootboek (Record to Report). Je hebt dus een belangrijke rol tijdens de maandafsluiting (P&L en Balans) en zorgt ervoor dat de resultaten tijdig kunnen worden vastgesteld. Tenslotte zorg je ervoor dat de balansdossiers op orde zijn en voldoen aan de voorwaarden van een (externe) audit. 

Je werkt hierbij nauw samen met andere collega’s van Operations, Finance (FP&A) en met de Shared Service Centers van Sodexo in Porto (Portugal) en Dublin (Ierland). Samen met hen ben je continue bezig om de financiële processen te optimaliseren en streef je ‘Operational Excellence’ na. Je rapporteert in deze functie direct aan de Manager Local Financial Services.

Wat neem je mee?

  • Je hebt een afgeronde HBO-opleiding in een financiële richting
  • Je bent resultaatgericht en bijv. in staat om tijdlijnen tijdens de afsluiting zelfstandig te managen;
  • Je bent nauwkeurig en werkt volgens het principe ‘in 1x goed’;
  • Je hebt goede beheersing van systemen (bij voorkeur SAP/Planon) en MS Office (Excel);
  • Je hebt goede kennis van de Engelse en Nederlandse taal (woord en geschrift).

Wat bieden wij?

  • Contract voor 40 uur per week;
  • Een goed salaris volgens de CAO Facilitair Sodexo. Jouw salaris is afhankelijk van je ervaring en ligt tussen € 2.721,14 en € 4.014,43 bruto per maand;
  • Onze reiskostenregeling heeft duurzaamheid als uitgangspunt. Dat betekent dat reizen met openbaar vervoer volledig wordt vergoed;
  • 25 vakantiedagen en 12 ADV dagen;
  • Pensioenregeling;
  • Een collectieve zorgverzekering;
  • Diverse online trainingen.

Een (online) screening kan onderdeel uitmaken van het sollicitatieproces.

Sodexo zet zich in voor diversiteit. Deze functie staat open voor alle sollicitanten ongeacht afkomst, leeftijd, geslacht, fysieke bekwaamheid, religie of seksuele geaardheid

Sodexo staat voor Quality of Life!

Dit betekent dat we elke dag een stap meer doen dan de verwachte services. Dit doen we om mensen het beste uit zichzelf te laten halen zodat zij kunnen uitblinken.
Je komt naar je werk om iedere dag beter te worden en meer toegevoegde waarde te hebben. Dit doe je in een team dat samenwerkt en open met elkaar communiceert.
Doordat je positief bent en je doelen steeds bijstelt via onder meer continue feedback en je overtuiging dat je een situatie steeds verder kunt verbeteren, zijn je resultaten vandaag beter dan gisteren.
Hierdoor zal dat wat je morgen doet, ook beter zijn dan wat je vandaag doet. Dit komt doordat je elke dag opstaat met het besef waarom je naar je werk komt. Om mensen het beste uit zichzelf te laten halen zodat zij kunnen uitblinken.

Is dit ook jouw eerste drijfveer en kun je hierin van toegevoegde waarde zijn voor ons? Dan ben jij geknipt voor Sodexo!

Vacaturekenmerken